Jumaat, 7 Julai 2017 | 6:40am

Keputusan tenis Wimbledon

LONDON: Berikut adalah keputusan aksi hari keempat, kejohanan tenis Wimbledon yang berlangsung di Kelab All England awal pagi tadi - AFP

Perseorangan lelaki (pusingan kedua):

Milos Raonic (CAN x6) kalahkan Mikhail Youzhny (RUS) 3-6, 7-6 (9/7), 6-4, 7-5

Albert Ramos-Vinolas (ESP x25) kalahkan Andrey Rublev (RUS) 7-5, 6-7 (6/8), 4-6, 6-3, 6-4

Sebastian Ofner (AUT) kalahkan Jack Sock (USA x17) 6-3, 6-4, 3-6, 2-6, 6-2

Alexander Zverev (GER x10) kalahkan Francis Tiafoe (USA) 6-3, 6-4, 6-3

Grigor Dimitrov (BUL x13) kalahkan Marcos Baghdatis (CYP) 6-3, 6-2, 6-1

Dudi Sela (ISR) kalahkan John Isner (USA x23) 6-7 (5/7), 7-6 (7/5), 5-7, 7-6 (7/5), 6-3

Mischa Zverev (GER x27) kalahkan Mikhail Kukushkin (KAZ) 6-1, 6-2, 2-6, 3-6, 6-4

Roger Federer (SUI x3) kalahkan Dusan Lajovic (SRB) 7-6 (7/0), 6-3, 6-2

Dominic Thiem (AUT x8) kalahkan Gilles Simon (FRA) 5-7, 6-4, 6-2, 6-4

Jared Donaldson (USA) kalahkan Paolo Lorenzi (ITA) 6-4, 7-6 (7/0), 6-7 (0/7), 6-2

David Ferrer (ESP) kalahkan Steve Darcis (BEL) 3-0 - menarik diri

Tomas Berdych (CZE x11) kalahkan Ryan Harrison (USA) 6-4, 6-3, 6-7 (8/10), 6-3

Gael Monfils (FRA x15) kalahkan Kyle Edmund (GBR) 7-6 (7/1), 6-4, 6-4

Adrian Mannarino (FRA) kalahkan Yuichi Sugita (JPN) 6-1, 5-7, 4-6, 7-6 (7/2), 6-2

Ernests Gulbis (LAT) kalahkan Juan Martín Del Potro (ARG x29) 6-4, 6-4, 7-6 (7/3)

Novak Djokovic (SRB x2) kalahkan Adam Pavlásek (CZE) 6-2, 6-2, 6-1

Wanita (pusingan kedua):

Angelique Kerber (GER x1) kalahkan Kirsten Flipkens (BEL) 7-5, 7-5

Shelby Rogers (USA) kalahkan Lucie Safarova (CZE x32) 6-7 (4/7), 6-4, 6-3

Sorana Cirstea (ROM) kalahkan Bethanie Mattek-Sands (USA) 4-6, 7-6 (7/4) - retired

Garbiñe Muguruza (ESP x14) kalahkan Yanina Wickmayer (BEL) 6-2, 6-4

Agnieszka Radwanska (POL x9) kalahkan Christina McHale (USA) 5-7, 7-6 (9/7), 6-3

Timea Bacsinszky (SUI x19) kalahkan Kristína Kucová (SVK) 6-1, 6-0

Polona Hercog (SLO) kalahkan Karvara Lepchenko (USA) 6-7 (2/7), 6-2, 6-2

Svetlana Kuznetsova (RUS x7) kalahkan Ekaterina Makarova (RUS) 6-0, 7-5

Magdaléna Rybáriková (SVK) kalahkan Karolína Plísková (CZE x3) 3-6, 7-5, 6-2

Lesya Tsurenko (UKR) kalahkan Viktorija Golubic (SUI) 6-1, 2-6, 6-3

Petra Martic (CRO) kalahkan Denisa Allertová (CZE) 6-1, 6-4

Zarina Diyas (KAZ) kalahkan Arina Rodionova (AUS) 6-4, 7-6 (7/4)

Alison Riske (USA) kalahkan Kristina Mladenovic (FRA x12) 2-6, 6-4, 6-4

Coco Vandeweghe (USA x24) kalahkan Tatjana Malek (GER) 6-4, 6-2

Anett Kontaveit (EST) kalahkan Darya Kasatkina (RUS x29) 6-3, 6-2

Caroline Wozniacki (DEN x5) kalahkan Tsvetana Pironkova (BUL) 6-3, 6-4

Berita Harian X